سیاست حفظ حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای خرید ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد .

برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌ های فروشگاه اینترنتی سیسمونی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید ، فاکتور رسمی صادر می‌شود ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است .

همچنین آدرس ایمیل و تلفن ‌هایی که مشتری درپروفایل خود ثبت می‌ کند ، تنها آدرس ایمیل و تلفن ‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد ، بنابراین درج آدرس ، ایمیل و شماره تماس ‌های همراه و ثابت توسط مشتری ، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، فروشگاه اینترنتی سیسمونی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .

مشتریان می‌توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی سیسمونی تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .

همچنین فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویداد ها و اخبار ، خدمات و سرویس ‌های ویژه یا پروموشن‌ ها ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید .

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ‌ها نداشته باشند ، می‌ توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی سیسمونی را در پروفایل خود لغو کنند .

فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند .

همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند .

فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌ داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی ‌کند ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌ صلاح قرار دهد .

فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی همانند سایر وب سایت ‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ ها استفاده می‌کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه‌ های امنیتی فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی و روش‌ های مناسب مدیریت داده‌ ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی ‌های غیر قانونی جلوگیری می‌ کند .

چه چیزی را طبقه بندی و نگهداری می‌کنیم

هنگام خرید از ما ، از شما خواهش می‌ کنیم اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس صورت‌ حساب ، آدرس حمل و نقل ، آدرس ایمیل ، تلفن و اطلاعات کارت اعتباری / پرداخت و اطلاعات اختیاری حساب مانند نام کاربری و رمز عبور را ارائه کنید . ما از این اطلاعات برای اهدافی استفاده می‌کنیم ، از جمله :

  • اطلاعات خود را برای حساب و سفارش ارسال کنید
  • پاسخ به درخواست‌ های شما ، شما باز پرداخت و شکایت
  • فرایند پرداخت و جلوگیری از تقلب
  • اکانت خودتون رو در سایت ما بسازید
  • مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم ، مانند محاسبه مالیات
  • پیشنهادات فروشگاه ما را بهبود بخشد
  • اگر شما انتخاب کنید ، برای شما ایمیل تبلیغاتی میفرستیم

اگر شما یک حساب کاربری بسازید ، ما اسم ، آدرس ، ایمیل و تلفن شما رو ذخیره می ‌کنیم فقط برای استفاده خرید‌ ها و پرداخت ‌های بعدی شما .

ما به طور کلی اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که به اطلاعات مورد نیاز برای اهدافی که برای جمع ‌آوری و استفاده از آن نیاز داریم ذخیره می ‌کنیم و از نظر قانونی نیازی به ادامه آن نیستیم .

به عنوان مثال ، اطلاعات سفارش را برای ۵ سال برای اهداف مالیاتی و حسابداری ذخیره می‌کنیم .

این شامل نام ، آدرس ایمیل و آدرس ‌های صدور صورت حساب و حمل و نقل می‌ شود .

همینطور ما دیدگاه‌ ها و نظرات شما را ذخیره می ‌کنیم اگر تصمیم بگیرید که نظر بدید .

 

فروشگاه اینترنتی نوژ بی بی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می ‌گیرد و امیدوار است که تجربه ‌ی خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد .